Колекціонування антикварних книг

Колекціонує Антикварні Книги - Антикварні Книги - Додавання Цінності До Вашої Колекції

Alibris серед прем'єр рідкісних і вийшов з друку книги, сайти в Інтернеті. використовуйте вікно пошуку, щоб знайти фонд скарби з дитинства або, що одна книга, що уникнув вашої колекції досі.antique books нас є тисячі рідкісних та старовинних скарбів приніс вам мережа наших довірених продавців з усього світу. Це може зайняти час, але в кінці кінців ви будете майже напевно заощадити гроші.Ай і Abebooks.до.Великобританії на регулярній основі для книг і книга за книгою створіть свій набір. Популярний набір для збору: серія Гаррі Поттер, серія Нарнії і Кролик Пітер серії. Тим не менш, один вірний спосіб, щоб додати значення до вашої колекції, щоб додати підпис до неї елементів. Ти чув щось подібне? Взяти Джеймс Бонд книги для прикладу.

Якщо ви коли-небудь знадобиться, щоб продати будь-який з ваших книг, тому ці класичні можеш йти першим, але вони обов'язково як він "Ловець у житі" або щось новіше, схожими на Гаррі Поттера.
ми надали вибір небагато з наших найпопулярніших рідкісні книги, перші видання, і підписував книги нижче.

на вершині цього обслуговування споживачів на цьому ринку, як серед оригінальних онлайн букіністів, Alibris продовжує займатися не тільки продажем рідкісних книг і outofprint.

Залишити відповідь