Зберігаючи Старовинні Книги Маслянистої Оздоблення Також Представлена Інша Руб

antique books
Масло традиційно застосовується у старих шкіряних книг, щоб запобігти або зупинити умови, що бібліофіли називають темно-червона гниль, яка описує, що шкіра погіршилася в червонуватий порошок. И загальною думкою було те, що висихання шкіри викликано погіршенням пудровий, яка пояснює, чому масло було наказано. і Рівз каже, що червонуватою гниль викликана хімічною погіршення стану шкіри, і масло не може зупинити цей хімічний аналіз. Бейсболісти маслом свої руки, ковбої масло своїх сідлах, і впродовж століть, любителі старих книг змащений своїх шкіряних книжкових палітурок і сьогодні.

Alibris, що вам потрібно, якщо ви шукаєте щось більш схожими на нього "Ловець у житі" або щось новіше, як Гаррі Поттер. Насправді обслуговування споживачів на цьому ринку, як серед оригінальних онлайн букіністів, Alibris продовжує займатися не тільки продажем рідкісних книг друку. Це вірно! Ми надали вибір деяку кількість з наших найпопулярніших рідкісні книги, перші видання, і підписував книги нижче.

Alibris знаходиться в оточенні прем'єр рідкісних і вийшов з друку книги, сайти в Інтернеті. і у нас є тисячі рідкісних та старовинних скарбів приніс вам мережа наших довірених продавців зі всього у всьому світі. Не використовуйте вікно пошуку, щоб знайти фонд скарби з дитинства або що одна книга, що уникнув вашої колекції досі. Наскільки добре це було зроблено, що в кінцевому підсумку визначає тривалість життя шкіра не буде це жирувати. Маслянисті оздоблення також представлена ще рік. Публічна бібліотека Нью-Йорк відмовився змащувати книг в 1960-х і Рівз і ідентичні реставратори рекомендують власникам приватних книжку, тому що вони виявили, що змащувати іноді темніє шкіра і можуть створювати некрасиві плями, якщо не правильно застосовувати. Короткий дарування книг в бібліотеки з повітряними фільтрами, мало що можна зробити в приміщенні, щоб захистити книги від газоподібних забруднюючих речовин. Шкіряній палітурці книги псуються швидше, якщо вони зберігаються при високій температурі, в крайній вологості, або на повітрі при високій концентрації газоподібних забруднюючих речовин, як ті, знайшли у вихлопних газах автомобілів. Архівні бокси, які можна придбати менш ніж за $ 10 будь-який з консервації підприємств харчування, захисту шкіряних палітурках із звичайного 'wearandtear', що приходить з обробкою.

Ці гільзи і паперові рукави також захищають книжки від пилу. Зберігач також передбачає, що власники шкіряних книг, розглянути питання про придбання архівних коробок або рукава для цінних шкіряних книг публічної бібліотеки Нью-Йорка в коробку близько 200 000 томів в шкіряній палітурці.

Залишити відповідь